Wiosna będzie dla nas i dla Was dosyć intensywna

Wiosna będzie dla nas i dla Was dosyć intensywna
Publikujemy kolejną zapowiedź zawodów, które dla Was szykujemy. Przed nami kwietniowy Puchar Powiatu Leszczyńskiego w biegu z mapą. W tym roku w innej formule (względy organizacyjne), a mianowicie – zapraszamy na weekendowe zawody, dwa biegi, klasyfikacja łączna według sumy czasów. Zapisy i biuletyn ruszy na początku marca.
Wkrótce kolejna odsłona planowanych aktywności wiosennych – Rajd „Orientuj się w lesie” i otwarcie Zielonego Punktu Kontrolnego w bezpośredniej okolicy Leszna! Dogrywamy ostatnie szczegóły i niebawem damy znać na kiedy macie się szykować 🙂
A pamiętajcie, że 27.05.2023 widzimy się w okolicach Zamku w Rydzynie – tam wspólnie z kilkoma mega zakręconymi ludźmi i masą wolontariuszy organizujemy coś czego jeszcze w naszej okolicy nie było – Wydarzenie Dziki Zamek, który na celu ma pomoc charytatywną – nie może Was zabraknąć! W programie m.in. nasz i R-Team Rydzyna DUO-thlon: czyli duathlon w parach, a także bieg na 8 (sic!) godzin, Nordic Walking na 3 godziny! To już działka Leśnych Dzików 🙂
I jeszcze planujemy oczywiście atrakcję na orientację!
Oprócz tego atrakcje dla dzieci i dorosłych, licytacje i wiele pozytywnej energii!
Cały dochód z wydarzenia zasili konto zbiórki Się pomaga!
Chcesz włączyć się w pomoc w wydarzeniu – skontaktuj się z nami, wszystkie ręce na pokład 🙂
Zaplanuj wiosnę z nami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *